Vinilinės grindys

KAIP PASIRINKTI  VINILO GRINDŲ DANGĄ NAMAMS ?

Ieškodami naujų grindų savo namams, turime atsižvelgti į daugybę veiksnių, padėsiančių mums priimti galutinį sprendimą. Tačiau norint sukurti jaukią ir malonią aplinką, geriausiai rinktis naujosios kartos medienos efektą sukuriančią vinilo grindų dangą.

Išskleisti

SPC vinilinės grindys

Akmens plastiko kompozito (angl. stone plastic composite, SPC) kietosios vinilinės grindys yra nauja danga, kuri, kitaip nei senosios medinės ar laminuotos grindys, yra visiškai atspari vandeniui, todėl yra patvaresnė nei jos pirmtakės.

Lengva ir praktiškai. gali būti be didelio pasiruošimo suklotos ant daugumos jau įrengtų grindų. Jų hermetiška spragtelėjimų sistema padeda sutvirtinti plokščių siūles, todėl grindis sumontuoti galima greitai ir saugiai. Jas lengva prižiūrėti ir valyti — tam pakanka paprasčiausio siurblio, grindų šepečio ir įprastų valiklių. Puikus sprendimas norint greitai, švariai ir netriukšmingai atnaujinti namus ir komercinės paskirties patalpas. Tinka naudoti vos sumontavus.

Patvarios ir atsparios temperatūros svyravimams ir saulės spinduliams. Kietas šių grindų centras neperduoda smulkių pagrindo nelygumų, o viršutinis sluoksnis apsaugo dangą nuo sunkių baldų žymių ir įbrėžimų, todėl šios grindys puikiai tinka namams, kuriuose yra augintinių.

Jaukios ir patogios. Basomis vaikščioti grindimis, kuriose įdiegta technologija „Click&Floor“ yra tikras malonumas. Jos šiltos ir mielos, kaip tikro medžio grindys, tačiau tuo pačiu dėl jose sumontuotos garso izoliacijos jos yra techniškos ir tylios. Be to, po jomis galima sumontuoti grindų šildymo sistemą. Visiškai atsparios vandeniui, todėl jas galima kloti vonioje ir virtuvėje, kad grindys būtų vienodos visuose namuose be jokių sandūrų ar neišvaizdžių perėjimų.

Jos rūpinasi jumis, jos rūpinasi planeta. Šios grindys pasižymi antibakterinėmis savybėmis, jų sudėtyje nėra žalingo plastiko, todėl jos yra saugios visai šeimai ir planetai, kadangi yra visiškai perdirbamos ir tvarios. Be to, persikraustę gyventi į kitus namus, grindų dangą galite lengvai panaudoti dar kartą.

Vinilo grindų danga vonios kambariui

Kaip jau minėjome, medienos efektą sukuriančią SPC grindų dangą galima įrengti visose namų patalpose, kadangi jos yra itin atsparios purvui ir drėgmei, todėl šilta danga galite mėgautis ir vonios kambaryje.

Štai puikus pavyzdys, kaip bendrovės „Dune Cerámica“ pagamintą vinilo grindų dangą, kurioje įdiegta naujoji technologija „Click&Floor“, galima įrengti vonioje. Šiuolaikiškai kaimiška išvaizda, kurią sukuria „Sierra“ – dizainas, išsiskiriantis neutraliais ir natūraliais atspalviais, taip pat pjūklo dantų žymėmis savo reljefe. Šios 153 cm ilgio grindjuostės gali būti labai lanksčiai pritaikomos įgyvendinant tiek viešuosius, tiek privačius projektus.

Kartu su meistro darbų įkvėptomis plytelėmis jos tampa puikiu akcentu, apjungiančiu visos erdvės individualumą, sukurdamos šiltą ir malonią, tradicijomis dvelkiančią aplinką, kurioje taip pat naudojama technologiškai pažangi medžio efektą sukurianti vinilo grindų danga.

Vinilo virtuvės grindys

Virtuvė – švaros ir atsparumo purvui reikalaujanti erdvė, tačiau SPC grindų danga susidoros su bet kokiais iššūkiais.

Eksperimentuoti su virtuvės grindų danga dar niekada nebuvo taip smagu. Kaip jums patinka šis žavus sumanymas? Virtuvėje plyteles galite derinti su mediena, sukurdami novatorišką akcentą. „Multi Nogal“ – dinamiškiausia grindų, kuriose įdiegta technologija „Click&Floor“ serija, kurios grindjuostės yra trejopo pločio ir 123 cm ilgio, todėl puikiai tinka nedidelėms erdvėms!

Vinilo grindų dangos montavimas

Medžio efektą sukurianti grindų danga suteikia mums galimybę be galo, be krašto eksperimentuoti su formomis – tai itin universalios grindys, suteikiančios galimybę jūsų kūrybiškumui pasireikšti naujoje erdvėje.

Trumpos, pavyzdžiui, „Chevron“ serijos grindjuostės gali būti klojamos įvairiais būdais: eglute (1 ir 2), dvigubu kampu (3) ir net eksperimentuojant su trinkelėmis (4). Labai novatoriškos, tačiau tuo pat metu klasikinės formos, patalpoje sukursiančios išskirtinį akcentą.

Serija „Multi Nogal“, kurią sudaro trejopo pločio plokštės, yra suprojektuota taip, kad skirtingas plokštes galima būtų jungti, sukuriant vienodą raštą.

Dėka savo ilgio bei išskirtinio dizaino, serijos “Roble” ir “Sierra” leidžia pasirinkti įvairus klojimo būdus.

Vinilo grindys

Dėl grindyse įdiegtos technologijos „Clic&Floor“, šias grindis sumontuoti labai paprasta – taip paprasta, kad tai padaryti galite patys, naudodami paprasčiausius įrankius. Sužinokite, kaip tai galite padaryti, pažiūrėję mūsų vaizdo įrašą (paspauskite  čia).

Grindų priežiūra

SPC vinilo grindims valyti ir prižiūrėti jokių specialių priemonių ar įrankių jums nereikės. Dulkėms nuvalyti pakaks grindų šepečio arba dulkių siurblio, taip pat galite naudoti drėgną arba garinę šluostę ir vinilo grindų dangai rekomenduojamus produktus, tačiau derėtų vengti abrazyvinių valiklių, baliklių ar vaško.

Labai svarbu naujosiomis grindimis nestumdyti baldų, kadangi dėl to galima pažeisti grindų paviršių. Jeigu visgi nutiktų bėda, sugadintą dalį galite pakeisti patys. Daugiau sužinosite, peržiūrėję mūsų vaizdo įrašą (paspauskite čia).

Vinilinės grindys galite pamatyti DOM Classic salone T.Ševčenkos g.19, Vilnius. Tel.: +370 679 72229

Suskleisti