Marmuro plytelės

Galime pasiūlyti kelių spalvų poliruotu ir matiniu paviršiumi 60×60 cm. , 30×60 cm., 30×30 cm., storis 2 cm. ir 1 cm. marmuro plytelės.
Individualiai kiekvienam projektui galim pasiūlyti onikso, travertino bei marmurą, kurių atspalviai ir piešiniai bus suderinti į vientisą, ekskliuzyvinę ir neatkartojamą visumą.
Tai pat Marmuro pietų stalai iš Italijos – DOM classic Salone -T.Ševčenkos g.19

Marmuro plytelės: marmuro privalumai ir marmuro plytelių kaina

Kai siekiama kuo geresnio estetinio vaizdo dažnu pasirinkimu tampa marmuro plytelės, kurių pritaikymas interjere labai platus. Marmuras – tai iš kalkakmenio arba dolomito susiformavusi uoliena, kuri buvo veikiama aukštos temperatūros ir slėgio. Šiai uolienai yra būdingos gyslos, kurios dažniausiai susiformuoja iš smėlio, geležies oksido arba molio. Daugiausia šios uolienos randama Indijoje, Graikijoje, Brazilijoje, Portugalijoje, Ispanijoje, Italijoje ir kitose pasaulio šalyse. Marmuras  nuo seno yra viena dažniausiai pasirenkamų ir labiausiai vertinamų apdailos medžiagų interjere. Marmuro plytelių apdaila siejama su kokybe ir estetika.

Išskleisti

Kodėl marmuro plytelės toks geras pasirinkimas?

Visai nesvarbu, kokius reikalavimus keliate plytelėms, kuriomis norite rengti interjero apdailą –  iš marmuro pagamintos plytelės dažniausiai gali būti pačiu geriausiu Jūsų pasirinkimu. Didelė modelių gausa net ir patiems išrankiausiems pirkėjams suteikia galimybę atrasti pačius idealiausiaus variantus, o įvairius siūlomų plytelių katalogus galite rasti mūsų salonuose arba tiesiog užsukę į mūsų internetinę svetainę. Jeigu turite abejonių, kokios plytelės labiausiai derėtų jūsų namuose ar dvejones kelia marmuro plytelių kaina, visada galite pasikonsultuoti su mūsų Dom Classic interjero specialistais, kurie padės priimti gerą sprendimą kur kas paprasčiau.

Didelis spalvų ir modelių pasirinkimas

Palanku tai, kad marmurinių plytelių spalvų ir dizaino pasirinkimas yra tikrai  gausus, tad net ir patys išrankiausi pirkėjai visada gali rasti tokias pasirinkimo galimybes, kurios iš tiesų puikiai pateisintų lūkesčius. Šiuo metu yra siūlomos daugybėje įvairių pardavimo vietų, tad tikrai visais atvejais bus galima atrasti tokius sprendimus, kurie iš tiesų puikiai pasiteisintų.

Didelė modelių gausa net ir patiems išrankiausiems pirkėjams leis atrasti pačius palankiausius sprendimus, o įvairius siūlomų plytelių katalogus galėsite rasti tiesiog internetinėje erdvėje. Jei abejojate, kokios plytelės labiausiai derėtų jūsų namuose, galite pasikonsultuoti su mūsų interjero specialistais, ir priimti tam tikrą sprendimą galėsite kur kas paprasčiau.

Paprasta pritaikyti interjere

Marmuras yra viena populiariausių apdailos medžiagų interjere, ir tai tikrai nekelia nuostabos. Marmurinės plytelės gali būti pritaikomos įvairios paskirties patalpose, ir jos atrodys iš tiesų labai estetiškai. Marmuras nuo seno vertinamas kaip itin prabangiai atrodanti medžiaga, tad ir tuomet, jei norima susikurti ypatingą namų interjerą, marmuro plytelės bus iš tiesų palankus sprendimas. Viskas, ką jums reikės padaryti, tai tiesiog pasirinkti tinkamiausios spalvos ir faktūros plyteles, o rezultatas gali net pranokti jūsų lūkesčius.

Marmuro plytelių priežiūra

Marmuro plytelės yra ilgaamžės, tačiau jos reikalauja tam tikros specifinės priežiūros. Labai svarbu yra tai, kad marmuro plytelėms skirtumėte pakankamai dėmesio, nes tik tuomet galėsite džiaugtis estetišku ir tvarkingu interjeru. Svarbu žinoti, kad marmuro plytelės yra porėtos, tad gana lengvai sugeria įvairias medžiagas. Bene didžiausią pavojų šioms plytelėms kelia įvairios tepios medžiagos, tokios kaip burokėlių sultys, kava, raudonas vynas, ir t.t. Jei nutiktų taip, kad šios plytelės būtų suteptos, geriausia jas iš karto nuvalyti, nes vėliau tą padaryti bus gana keblu. Taip pat labai svarbu saugoti nuo galimų subraižymų – nors jie ant šių plytelių nėra labai pastebimi, tačiau laikui bėgant gali pakisti plytelių estetinis vaizdas.

Jei nesate tikri, ar marmuro plytelės jūsų namų interjere derės labiausiai, galite pasikonsultuoti su specialistais, kurie jums duos tikrai vertingų patarimų, ir padės paprasčiau apsispręsti. Žinoma, įvairių pasirinkimo galimybių šiuo metu galime rasti ir kur kas daugiau, tad tikrai susikursite jūsų lūkesčius atitinkantį interjerą.

Kur įsigyti marmurinių plytelių?

Gera žinia yra tai, kad šuo metu galima rasti ne taip ir mažai įvairių prekybos vietų, kuriose būtų siūloma marmuro produkcija. Marmurinės plytelės gali būti perkamos fizinėse arba internetinėse parduotuvėse, o kuris šių pasirinkimų bus palankesnis, tai priklausys tik nuo jūsų pačių apsipirkimo įpročių. Internetinės parduotuvės pasiteisina dėl to, kad jose kainų palyginimas yra kur kas paprastesnis ir trunka trumpiau, tad ieškantys produkcijos geriausiomis kainomis neretai nusprendžia rinktis būtent šią galimybę. Tačiau ieškantys kainos internetiniuose kataloguose neretai suklumpa ties gaminių kokybe. Siūlome Jums palengvinti paieškas ir tiesiog užsukti į mūsų Dom Classic salonus, kur mūsų kvalifikuoti specialistai padės Jums išsirinkti pagal geriausią kokybę ir palankiausią kainą.

Suskleisti