KERLITE fasado plokštės

KERLITE – didelio formato akmens masės plokštės, sustiprintos stiklo pluoštu

Kerlite– tai universalus architektūrinis paviršius. Jis plonas, tvirtas, sustiprintas stiklo pluoštu, įvairiai pritaikomas ir paprastai naudojamas. Kuriant erdves ir architektūrinio dizaino projektus, šių didelio formato plokščių dėka gaunamas išskirtinis rezultatas.
Kerlite plokštės gali būti 3,5 ; 5,5 ir 6mm storio.
Jos lengvos, plokščios, lanksčios, lengvai naudojamos, montuojamos ir valomos. Tai aukščiausios kokybės produktas, pasižymintis ypatingomis paviršiaus estetinėmis savybėmis, sukurtas naudojant inovatyvų gamybos procesą, aukštos kokybės medžiagas bei ilgametę  Cotto d’Este patirtį kuriant plonas paviršių apdailos medžiagas. Ši unikali medžiaga itin patvari, kadangi ją gaminant naudojama mažiau žaliavų, jos gamybos ir transportavimo ciklo metu poveikis aplinkai  labai nedidelis, o produkto pritaikymo galimybių itin daug. Jį galima naudoti ne tik grindų ar sienų dangoms, bet ir gaminant baldus, jų dalis, virtuvės baldų komplektus ir stalviršius, įrengiant ventiliuojamas sienas, galerijas, atliekant didelės apimties darbus.

Fasado plokščių dydžiai:

100x300cm
33x300cm
100x250cm
100x100cm
50x100cm
20x120cm
20x150cm
20x180cm
60x60cm

Išskleisti

KERLITE  privalumai

 • Kerlite– tai unikalaus ir ekologiškai draugiškas produktas, nes gamybos proceso metu sunaudojama mažiau žaliavos, vandens ir energijos bei išmetama mažiau CO2 .
 •  3 Plus– Ideali grindų ir sienų danga, skirta gyvenamosios paskirties pastatams ir nedidelėms komercinėms erdvėms, naudojama tiek naujos statybos pastatuose, tiek atliekant renovacijos darbus. Plokštės-Plytelės gali būti klojamos ant jau esamų grindų.
 • 5 Plus– Puikiai tinka komercinėms aplinkoms, kuriose yra intensyvus judėjimas. Gali būti naudojama tiek naujos statybos pastatuose, tiek atliekant renovacijos darbus. Plokštės-Plytelės gali būti klojamos ant jau esamų grindų. Ypatinga  plokščių paviršiaus danga suteikia jai atsparumo cheminiams, fiziniams ir temperatūros pažeidimams, ir net bakterijoms. Gaminant plyteles, keramika presuojama ir apdegama, didinant atsparumą ir tvirtumą. Visa šios produkcijos linija lengvai apdirbama ir montuojama. Pagal svorį ji lengvesnė už aliuminį, o tvirtumu primena granitą. Iš kitų šio produkto pranašumų paminėtinas didelis matmenų ir atspalvių, neišblunkančių veikiant saulės spinduliams, pasirinkimas. Panaudojant jas, galima sukurti unikalaus dizaino objektą. Būdama plastiška, Kerlite plokštė-plytelė gali būti tvirtinama prie sienos suapvalinimų ir nelygumų. Eksploatuojama Kerlite plokštė-plytelė nepraranda savo pirminės išvaizdos net nuo subraižymų ar dažno plovimo. Gali būti naudojama tiek išorės, tiek vidaus darbams. Montuojama naudojant klijus, dvipusę lipnią juostą arba gręžiant. Kerlite plytelės pjaustomos ir formuojamos paprastu stiklo pjovikliu arba kampiniu šlifuokliu.
 • Ventiliuojami fasadai KERLITE

 • Ventiliuojami fasadai KERLITE  tai akmens masės plokštės, sustiprintos stiklo pluoštu – pagal savo technines charakteristikas ir unikalias estetines savybes idealiai tinka ventiliuojamų fasadų apdailai. Terminu „ventiliuojamas fasadas“ vadinama nepermatoma fasadinė siena, kurios išorės apdailą sudaro atskiros plonos didelių matmenų KERLITE akmens masės plokštės. Šios plokštės tvirtinamos „sausu“ būdu, mechaninio arba cheminio mechaninio tipo tvirtinimo elementais, todėl už plokščių susidaro plonas oro tarpas, pakankamas, kad būtų nutrauktas fizinis ryšys su toliau esančiais sluoksniais ir užtikrintas oro cirkuliavimas viduje.
 • VENTILIUOJAMŲ FASADŲ  KERLITE PRANAŠUMAI
 • Didelis mechaninis atsparumas
 • Minimalus drėgmės sugėrimas < 0,1%
 • Nedegumas
 • Atsparumas teršalams ir suodžiams
 • Paprastas ir patogus montavimas
 • Padidintas atsparumas temperatūrų svyravimams
 • Padidintas atsparumas šalčiui
 • Dažų atsparumas saulės spindulių poveikiui ir senėjimui
 • Atsparumas atmosferiniams krituliams
 • Restauravimo po vandalizmo aktų ir grafičių (užrašų ant sienų) paprastumas

Dėl platesnės informacijos kreiptis i DOM Classis Salonus:

DOM Classic Salonas – T.Ševčenkos g.19, Vilnius tel.: +370(679)72229

DOM Classic Salonas – J.Jasinskio g.17, Vilnius tel.: +370(681)34190

 • UAB Kormax yra oficialus KERLITE atstovas Lietuvoje

Suskleisti