Linea Cali durų rankenos

Linea Cali įkurta 1986 metais. Per šį laikotarpį Linea Cali tapo viena iš žinomiausių itališkų durų rankenų gamintojų Europoje. Kuriant ir gaminant durų rankenas gamykla naudoja begalę stilių bei medžiagų : nuo Rococo iki Art Deco, nuo odos iki medžio ir Swarovski® kristalų.
Linea Cali yra viena iš nedaugelio bendrovių pasaulyje, turinčių Swarovski® sertifikatą, liudijantį narystę Ingredient Branding programoje.
Kiekviena durų rankena sukurta ir pagaminta tik Italijoje, griežtai laikantis teisės aktuose ir Europos standartuose nustatytų reikalavimų.
Bendrovė Linea Cali turi atitikties Europos standartui EN 1906:2012 sertifikatą. Pagal šį standartą durų ir langų rankenos į atitinkamas klases skirstomos vadovaujantis tiksliai apibrėžtais kokybės kriterijais.
Daugiau kaip 30 metų bendrovės darbo patirtis ir nuolatinis rūpestis kokybės ženklo „Made in Italy“ reputacija pasiteisino su kaupu: durų rankenų kokybė, kuri pirmiausia vertinama pagal atsparumą nusidėvėjimui ir atsparumą korozijai, tapo oficialiai pripažinta.
Pagal atsparumą korozijai itališkos durų rankenos Linea Cali  priskirtos aukščiausiajai 4-ajai atsparumo korozijai klasei.
Įsivaizduokite, kad jums prireikė idealios rankenos savo namams arba biurui. Visus galimus variantus rasite čia.

DOM Classic Salonas yra oficialus Linea Cali atstovas ir platintojas Lietuvoje