Dune plytelės 2024

Dune  plytelės, sukurtos originaliu, nepakartojamu stiliumi, yra populiarios ne tik tarp eilinių vartotojų, bet ir tarp profesionalių architektų bei dizainerių iš įvairiausių pasaulio valstybių. Modernios, sparčiai besivystančios bendrovės apdailos medžiagos laikomos aukščiausios kokybės etalonu. Tokie faktai, kad Dune klientai yra karališkųjų šeimų nariai, prezidentai ir premjerai, patvirtina aukštą kompanijos prestižą.
Pagrindinė medžiaga, iš kurios gaminamos keraminės plytelės – geriausios rūšies raudonas molis su poliesterio dervos ir smulkių natūralaus akmens frakcijų priedais. Kurdami naujas kolekcijas, dizaineriai, panaudodami visiškai netikėtas įvairiausių medžiagų kombinacijas, sukuria pritrenkiančius estetinius efektus. Vienoms kolekcijoms panaudojami akmens, stiklo ir metalo deriniai, kitoms – derinami medis, bambukas ir perlamutras.
Gamykla  gali didžiuotis tokiomis sukurtomis tarpusavyje puikiai derančiomis plytelių kolekcijomis, kaip Megalos, Emphasis ir Eureka.
Atitinkami kokybės sertifikatai patvirtina aukštas gaminių kokybės  eksploatacines savybes, visiškai atitinkančias pasaulinius reikalavimus ir standartus.
Ispanijos gamykla  buvo įkurta 1993 m. Ispanijos San Chuan de Moro (Castellon) mieste.

2022 Metų DUNE Plytelių Kolekcijos – Stilistika ir Tendencijos!!!