AMAZONITE – Vonios plytelės – Grindų ir sienų plytelės

Amazonite plytelių kolekcija tai estetinė egzotika. Ši nauja marmurinio efekto  plytelių kolekcija melsvai žaliu atspalviu ir blizgiu poliruotu paviršiumi skleidžia gaivumą ir šviesą. Šios kolekcijos plytelės išsiskiria savo raštu, kuris atkartoja amazonito – reto lauko špato mineralo, kuriam būdinga žalia spalva ir nepakartojamas grožis. Dėl savo išskirtinumo ir retumo tai labai vertingas mineralas, kuris papuošaluose buvo naudojamas jau senovės Egipte.
Ši nauja serija yra tikras gamtos atspindys  skirtas sukurti egzotiškus kraštovaizdžius primenančią atmosferą. Amazonite kolekcija yra universalus sprendimas papuošti bet kurį kambarį namuose. Nors ši marmurinio efekto plytelių kolekcija pirmiausia atlieka pagrindinį vaidmenį gyvenamuosiuose kambariuose ir virtuvėse, ji taip pat gali paversti vonios kambarius ir pakelti juos į kitą lygį. Tiems, kurie mėgsta ramesnį interjero dizainą, serijoje yra subtilesnė pilkos spalvos versija, vadinama Amazonite Pearl.
Naudojant pažangiausias technologijas, šios kolekcijos plytelės sujungia puikų dizainą ir technologijos, todėl jos yra puikus pasirinkimas ilgaamžiškumui. Šios plytelės yra 90×90 cm ir 60×120 cm dydžių ir yra blizgios poliruotos (Amazonite ir Amazonite Pearl) ir šilko satino.