Pietrasanta – Tahiti – Grindų ir Sienų plytelės

Pietrasanta – Tahiti – tai nauja plytelių kolekcija, pavadinta gražaus Italijos Toskanos miestelio, esančio Apuanų Alpių papėdėje ir garsėjančio Cardoso akmens skaldyklomis, vardu.Pietrasanta plytelių kolekcija yra puikus pasirinkimas architektūriniams projektams dėl akmens masės ilgaamžiškumo, natūralios tekstūros ir universalumo. Ši plytelių serija nepavaldi laikui, atspari oro sąlygoms ir drėgmei.
Pietrasanta idealiai tinka tiek interjero, tiek eksterjero apdailai.
Tradicija ir avangardas derinami šioje plytelių kolekcijoje, pasižyminčioje dideliu individualumu, kurioje didelė formatų įvairovė, poliruotas, matinis ir neslidus paviršius leidžia  Pietrasanta plytelės naudoti tiek patalpose, tiek lauke.
Kardoso akmens įsikūnijimas “Pietrasanta” kolekcijoje yra kruopščios gražiausių blokų atrankos vaisius. Įnoringas “Pietrasanta” gyslų judesys – tai “In&Out” sprendimas tokio pat stiliaus sumanytiems projektams. Nuo fasado, baseino ar terasos ir iki bet kurios vidaus ar išorės erdvės – ši gama leidžia pasitelkti kūrybiškumą ir vaizduotę, kad kiekvienas projektas būtų suasmenintas.
Pietrasanta – Tahiti plytelių kolekcija pasižymi ryškiu individualumu.
Tamsiai pilkas variantas perteikia pilkšvą atspalvį ir kontrastus, būdingus originaliam akmeniui. Dramblio kaulo ir šviesiai pilkos spalvos variantai yra švelnesni ir vientisesni.