Dom Ceramiche, akmens masės, grindų ir sienų plytelių kolekcija BETON

Akmens masės plytelių  kolekcija Beton – nuostabus ryškumo, o tuo pačiu ir kilnios ramybės derinys interjere. Plytelių paviršiaus dizainas – neįprastas, išskirtinis.
Kolekcijos stilius primena betoną – tai matyti ir iš kolekcijos pavadinimo. Kuriant savitą interjerą, toks dekoras suteikia netikėtų efektų. Kolekcija pasižymi ne tik tokiomis neprilygstamomis kokybinėmis keramikos savybėmis, kaip atsparumas drėgmei, temperatūros svyravimams, nesudėtinga priežiūra, bet ir nuostabiomis išorinėmis detalėmis, kurios gali papuošti daugelį madingų interjero stilių. Ši kolekcija, beje, gali tapti neatsiejama „lofto“ stiliaus dalimi. Tai šiuolaikiškas nebanalus sprendimas įrengiant virtuvę ar vonios kambarį.
Plytelės pristatomos keturių nuostabių spalvinių atspalvių – Chocolat, Fonte, Perle, Beton Ambre. Visi atspalviai yra ryškūs ir puikiai dera šiuolaikiškuose interjeruose.
Apklijavus patalpos sienas, matinis šios kolekcijos paviršius suteikia netikėčiausių akcentų. Jie nebūtinai turi atitikti pasirinktą grindų atspalvį, galima drąsiai pafantazuoti ir sukurti individualų stilių. Juk individualumas ir unikalumas – visada madingi!
Nepamirškime ir nuostabios visame pasaulyje garsios itališkos kokybės – juk, renkantis plyteles grindims, tai svarbiausias kriterijus. Šio prekės ženklo dizaineriai subtiliai jaučia natūralią medžiagą, todėl sukuria stebuklus. Sugebėjimas perkelti ant plokštės kitos medžiagos struktūrą – tikras talentas! Dom Ceramiche Beton plytelių kolekcija puikiai įkūnija itališką kokybę ir stilių, kurie visada suteikia namams komforto, jaukumo ir traukia akį estetiška išorine išvaizda.